Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gry planszowe, karciane i inne

( ilość produktów: 13 )
Marka
Wiek
Cena
-
Pokaż tylko

Gry planszowe - wiodące marki

W ofercie sklepu MadreSzkraby.pl, znajduje się wiele pozycji gier edukacyjnych dla dzieci do wyboru. Posiadamy produkty jedynie wiodących producentów, liderów w swojej branży, niejednokrotnie odznaczonych licznymi tytułami. Marki Djeco, Goki, Janod, Vilac to specjaliści, którzy gwarantują najwyższą jakość. 

Gry są zapakowane najczęściej w foliowe zabezpieczenie, posiadają instrukcje w języku polskim w środku gry lub na opakowaniu.

Gry dostępne w naszym sklepie dedykowane są już dla dzieci od drugiego roku życia. Niemożliwe? A jednak..! Wiek 2+ to nie problem nawet przy wyborze planszówki. Dla takiej grupy wiekowej gry zostały zaprojektowane wraz ze wszystkimi detalami. Prosta fabuła i zasady, duże plansze i elementy, niesamowita radość z gry! Oczywiście w ofercie sklepu posiadamy także gry dla dzieci starszych - gry strategiczne, logiczne i także gry bez rywalizacji ;).

Oferta planszówek, zręcznościówek i gier karcianych

W ofercie sklepu MadreSzkraby.pl znajdują się najlepsze gry dla dzieci, opracowane według zasady "bawić i uczyć". Są to zarówno gry planszowe, jak i gry karciane. Wszystkie bazują na sprawdzonych metodach rozgrywki i zabawy, które kochają wszystkie dzieci. Produkty zostały podzielone na odpowiednie kategorie wiekowe. 

Posiadamy gry: domino, memo, gry zręcznościowe, logiczne, rodzinne, strategiczne i łamigłówki, a także gry i zabawki balansujące. W okresie wakacyjnym największym powodzeniem cieszą się gry podróżne. Często gry podróżne są mniejszymi wersjami popularnych gier. Małe opakowania, przyczepiane elementy na magnesy, lub dodatkowe akcesoria jak notesy, ołówki itp. sprawiają, że każde dziecko będzie mile zaskoczone i pochłonięte podczas podróży.

Zalety gier edukacyjnych

Edukacyjne gry planszowe i gry karciane, łączą w sobie zabawę i naukę. To najlepszy sposób na poznawanie przez najmłodszych, otaczającego ich świata w sposób, który przynosi rozrywkę. To idealne uzupełnienie nauki, refleksu, myślenia strategicznego oraz obycia i funkcjonowania społecznego. Edukacyjne gry dla dzieci to gwarancja zdobycia nowej wiedzy i przyjemnie spędzonego czasu.

Przeczytaj więcej o grach planszowych dla dzieci na naszym blogu >>

pixel