Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

( ilość produktów: 18 )
Marka
Cena
-

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Dużą wagę przykładamy jako firma do prezentowania oferty która przede wszystkim wniesie walory edukacyjne do zabawy dziecka ale również spodoba się dziecku. Dzięki temu mamy gwarancję udanej i długiej zabawy! Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka ze względu na wiek są dość mocno ograniczone jeśli chodzi o sposób skomplikowania i różnorodność. Najczęściej wybierane zabawki na pierwsze urodziny to m.in. pchacze, kostki edukacyjne, plansze motoryczne, pierwsze puzzle 12m+, układanki drewniane, rowerki biegowe oraz zabawki do wody lub odgrywania ról.

Staramy się proponować takie pozycje, które pozwolą dziecku rozwijać umiejętności motoryczne, manualne, ciekawość świata oraz będą stymulować wzrok, słuch i dotyk malucha.

 

Zabawki edukacyjne dla rocznej dziewczynki

Idealne zabawki dla rocznej dziewczynki to takie, której jednocześnie wspierają rozwój oraz są "słodkie", "piękne", "wymarzone". Jeśli i takie wymagania ma Twoja pociecha to gorąco polecamy zabawki edukacyjne francuskich firm np. DJECO, JANOD. Dzięki nietuzinkowym projektom i wyjątkowej estetyce zadowolimy młode damy ;)

W ofercie tych marek znajdziemy chodziki, pchacze kolorowe, kuchnie, stoliki, mebelki kuchenne oraz pomoce do odgrywania ról. Dziewczynki będą mogły gotować potrawy w drewnianej kuchni lub przygotowywać uroczyste przyjęcie dla swoich lalek. Poza tym warto zwrócić uwagę na wszelkie drewniane układanki, sortery, zabawki logiczne, które rozbudzą ciekawość i będą genialnym startem do ... programowania ;) Czemu nie?

 

Zabawki edukacyjne dla rocznego chłopca

Jeśli chłopcy to koniecznie.... auta! Oczywiście, to nasze pierwsze skojarzenie i nie bez powodu właśnie takich prezentów mali chłopcy dostają najwięcej. U nas również znajdziesz takie zabawki, ale dodatkowo polecamy warsztaty, które rozwijają zdolności manualne i techniczne chłopców, stoliki warsztatowe, mniejsze modele do wkręcania śrubek i ćwiczenia chwytów, sortery i układanki logiczne. Świetnie sprawdzą się także najprostsze rozwiązania jak piłka ;) mała rzecz a z pewnością zadba o higienę sportową, rozwój ruchowy i wyśmienicie spędzony czas z tatą!

pixel