Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawa w dom

( ilość produktów: 18 )
Marka
Wiek
Cena
-
Pokaż tylko
Kolor
Seria

Zabawki z kategorii "Zabawa w dom" to zabawki edukacyjne, które w bezpieczny sposób pozwolą Państwa dziecku naśladować zachowania dorosłych w codziennym życiu. Zabawki świetnie rozwijają kreatywność i zachowania społeczne. W naszym asortymencie znajdują się m.in. kuchnie drewniane, wózki, stoliki warsztatowe, naczynia oraz drobne wyposażenie domu (miksery, imitacje owoców, warzy i innych produktów spożywczych).

Posiadamy tylko markowe zabawki. Zależy nam, aby to, czym bawią się Państwa dzieci było najwyższej jakości. Dlatego zaufaliśmy takim firmom jak Janod, Djeco, Goki, Plan Toys, Alex i Moulin Roty. Mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania Państwa i Państwa Pociech!

Zabawa w dom - tego nie odmówi żadne dziecko!

Zabawa w dom znana od wieków. Nie potrzeba do niej dużo... wystarczy odrobina wyobraźni i to co dziecko ma pod ręką. Chwilę potem powstają lody z klocków, kuchnia z pudełka, makaron z patyków, polewa z piasku... Dzieci są niesamowite! Ich ograniczenie to jedynie wyobraźnia ;) Ten cudowny proces możemy wspomóc zabawkami odwzorowanymi na podstawie codziennych, kuchennych, użytkowych produktów. Tostery, pralki, kuchnie, wózki dla dzieci, stoły i stoliki. Drewniane owoce i warzywa, kosze, kasy sklepowe oraz inne udogodnia sprawią, że zabawa potrwa jeszcze dłużej!

Zabawa w dom - czego uczy się Twoje dziecko?

Bawiąc się 'w dom' Twoje dziecko uczy się nie tylko rozwijając zdolności motoryczne i manualne. Uczy się przede wszystkim naśladując zachowania dorosłych, podłapuje społeczne przystosowanie oraz zapał do wykonywania obowiązków. Dziecko cieszy się, że też ma "swoje sprawy", że może pokazać jak gotuje i.... ugotować coś dla Ciebie ;) Albo zreperować samochód lub posprzątać mieszkanie. 

 

pixel