Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki edukacyjne dla 2 latka

( ilość produktów: 25 )
Marka
Cena
-

Zabawki edukacyjne dla 2 latka

Markowe zabawki dla najmłodszych dzieci to nie tylko design i modne wzory ale przede wszystkim bezpieczeństwo! Zabawki edukacyjne dla 2 latka to wysokie wymagania, które z pewnością są w stanie zaspokoić zabawki wykonane z naturalnych surowców. W naszej ofercie posiadamy zabawki marek francuskich, polskich, niemieckich wraz ze wszystkimi atestami i certyfikatami. Masz dzięki temu pewność, że jako Rodzić, dajesz swojemu 2 latkowi to, co najlepsze.

Staramy się proponować takie pozycje, które pozwolą dziecku rozwijać umiejętności motoryczne, manualne, ciekawość świata oraz będą stymulować wzrok, słuch i dotyk 2 latka.

 

Zabawki edukacyjne dla dziewczynek 2+

Idealne zabawki dla dziewczynki 2+ to takie, której jednocześnie wspierają rozwój oraz są "słodkie", "piękne", "wymarzone". Jeśli i takie wymagania masz co do zabawek dla swojej córeczki to gorąco polecamy zabawki edukacyjne francuskich firm np. DJECO, JANOD. Dzięki nietuzinkowym projektom i wyjątkowej estetyce zadowolimy młode damy ;)

W ofercie naszych marek znajdziemy chodziki, pchacze kolorowe, kuchnie, stoliki, mebelki kuchenne oraz pomoce do odgrywania ról. Dziewczynki będą mogły gotować potrawy w drewnianej kuchni lub przygotowywać uroczyste przyjęcie dla swoich lalek. Poza tym warto zwrócić uwagę na wszelkie drewniane układanki, sortery, zabawki logiczne, które rozbudzą ciekawość i będą genialnym startem do ... programowania ;) Czemu nie?

Proponujemy postawić na proste zabawki, które będą bodźcem do rozwoju kreatywności u dziewczynki. Bardzo dbamy o to, by dziecko mogło korzystać ze swojej wyobraźni, a nie głośnych i świecących elementów dźwiękowych. Takie podejście powoduje, że dziecko rozwija się w zabawie jeszcze lepiej!

 

Zabawki edukacyjne dla chłopców 2 lata +

Jeśli chłopcy to koniecznie.... auta! Oczywiście, to nasze pierwsze skojarzenie i nie bez powodu właśnie takich prezentów mali chłopcy dostają najwięcej. U nas również znajdziesz takie zabawki, ale dodatkowo polecamy warsztaty, które rozwijają zdolności manualne i techniczne chłopców, stoliki warsztatowe, mniejsze modele do wkręcania śrubek i ćwiczenia chwytów, sortery i układanki logiczne. Świetnie sprawdzą się także najprostsze rozwiązania jak piłka ;) mała rzecz a z pewnością zadba o higienę sportową, rozwój ruchowy i wyśmienicie spędzony czas z tatą!

pixel